Altındağ: 0312 376 24 24 - 0531 684 74 26

Bedensel Engelli Bireyler

Her vatandaşın engelli doğabileceğini, bir gün engelli olabileceğini ve yaşamının geri kalanını engelli olarak devam edebileceğini hatırlatmak isteriz. Kısacası hepimiz engelli adayı olarak hayatımızı yoğun akışı içerisinde yaşamaya devam etmeye zorunlu olabiliriz. Bazı istenmeyen kazalar ve hastalıklar sonucunda bedenimizde bazı hasarlarla hayatımıza devam edebiliriz. Bedensel engelli bireyler Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi‘nde alacakları eğitim desteğiyle istedikleri kaliteli yaşam statüsünü devam ettirmeyi başarabilirler.

 

Özel eğitim merkezimizde hayatınızdaki tüm engelleri kaldırarak kaybettiğiniz herhangi bir uzvunuz olmaya karar vererek bu yola çıktık. Bedensel engelli bireylerin tüm ihtiyaçlarını ve istedikleri eğitimi, Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak özverili bir şekilde karşılamaktayız. Her türlü bakım, korunma, eğitim, danışma gibi hizmetleri artık çok daha kolay ve daha kaliteli bir şekilde alabilmenin tek yolu Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi‘nden geçmektedir.

 

Bedensel engelli bireylerin gizli kalmış yetenekleri, içlerinde büyüyen ve açığa çıkmayı bekleyen kabiliyetlerini dalında tecrübeli hocalarımızla karşınızda olmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Engelli kişilerin yaşama bakış açılarını daha üst seviyelere taşıyarak kendilerine olan güvenlerini arttırıyoruz. Bedensel engelli bireylerin hayatlarını kaplayan tüm siyah ve gri renkleri elimizdeki sihirli fırçalarla değişik ve göz alıcı renklere boyuyoruz. Tüm bunları yaparken profesyonel desteklere başvurarak işimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

 

Bedensel engelli bireylerin günlük aktivitelerini kolaylaştırmak, motor becerilerini kazandırmak, gerekli ders programlarının analizini yaparak onları kısa sürede hayata hazırlamak başlıca görevlerimizdir. Bedensel engelli bireylerin hayata geçirmek istedikleri tüm planlarına ortak oluyoruz. Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak bizden istenilen her detayın üzerinde titizlikle durarak hizmet vermeye çalışıyoruz. Tecrübeli ve eğitimli hocalarımız güler yüzlü personellerimizle kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Çünkü bizim amacımız kaybettiğiniz ışığı tekrar yeniden bulmanıza yardımcı olmaktır. Tüm bu aşamaları da sizin bize duyacağınız güvenden alıyoruz. Ankara’da artık yalnız değilsiniz. Paksoy ailesi olarak her an ve her zaman sizin yanınızdayız. Bedensel engelli bireylerin en güçlü desteği artık biziz. Özel eğitimler sayesinde sizi yaşama tekrar döndürüyor ve görünmeyen engelleri de tamamen yok ediyoruz.

 

Bedensel engelli birey olmak kişilerin tercihi olmadığını da hatırlatmak isteriz. Tüm engelli kardeşlerimizi ailemizin bir ferdi olarak görmekten dolayı çok mutluyuz.