Altındağ: 0312 376 24 24 - 0531 684 74 26

Altındağ Özel Eğitim

ALTINDAĞ ÖZEL EĞİTİM

Ebeveynler çocukları için her zaman iyi bir gelecek hazırlamak ister. Özel eğitim alması gereken çocuklar için kurulan özel merkezlere geçtiğimiz yıllarda bir yenisi daha eklendi. 15 yıl önce hizmete giren Paksoy özel eğitim merkezinde her yıl yüzlerce bireyin eğitim alması sağlanılıyor.

Ankara’nın Pursaklar semtinde başlayan hikâyesi Altındağ’da kurulan yeni şubesi ile devam etmektedir. Altındağ özel eğitim statüsünde artık çok daha emin adımlarla ilerliyor. Paksoy özel eğitim merkezi olarak çocuklarımızın hayatlarını çok daha kolay ve verimli geçirmeleri için eğitmenlerimiz her zaman görevleri başındadır.  Özel eğitim bazı çocukların gelişimi ve hayatlarını devam ettirebilmeleri için önem taşır. Yürüyebilmeleri, yemek yiyebilmeleri, daha kolay iletişime girebilmeleri için özel eğitimlerde verilen dersler tüm bu aktiviteleri rahatça yapmalarını sağlar. Bu alanda tüm branş eğitmenlerimiz tecrübeleri ile üstün ve kaliteli eğitimin odağındalardır.

Altındağ özel eğitim ile birçok öğrencinin umut ışığı olmaya devam ediyor. Başta paksoy ailesi olarak ailelerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Onların yükünü biraz olsun hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz.  Özel eğitimler sayesinde geçmişte başarılı olamayan öğrencilerimiz artık çok daha umutlu ve mutlu olarak hayatlarına devam ediyorlar. Hiçbir şeyin engel olmadığını düşünmek bile onlara çok iyi gelmektir. Altındağ özel eğitim merkezinde konforlu dersliklerimiz, temiz ve hijyenik kursumuz ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Altındağ özel eğitim merkezinin tam adresi artık Paksoy ailesidir. Ailemize katmak istediğimiz birçok bireyin olduğunu da belirtmek isteriz. İşitme engelli bireyler, zihinsel engelli bireyler ve özel eğitim alması gereken tüm çocukların kaydını listemize ekliyoruz. Özel eğitimlerin önemi ders saatlerinin düzenli yapılması ile daha çok ortaya çıkmaktadır.  Her bireyin anlama ve kavrama kapasitesi farklı olacağından dolayı tüm öğretmenlerimiz bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Altındağ semtinde şubesini açan paksoy özel eğitim merkezi artık burada da birçok öğrencinin hayat ışığı olacak.  Çocuklarımızın her alanda eğitim almaları ve bu eğitimler sonucunda iyi iletişimler kurarak sosyal hayatlarının daha renkli olmasını sağlamaktayız.

Benzer Gönderiler