Altındağ: 0312 376 24 24 - 0531 684 74 26

Pursaklar Özel Eğitim

PURSAKLAR ÖZEL EĞİTİM

Paksoy özel eğitim merkezinin 15 yıldır bu alanda yüzlerce bireyin hayata kazanmasıyla ilgilendiğini söyleyebiliriz. Özel eğitim merkezimizde kolay kayıt olanakları ve güler yüzlü personel anlayışı ile çocuklarınızın daha iyi eğitim almalarını sağlayabilirsiniz. Pursaklar özel eğitim şubemizde çevre konutlarda ikamet eden ve özel eğitim almak isteyen çocukların eğitimlerine destek sağlıyoruz. Pursaklar’da özel eğitim tam adresi olarak gösterilen Paksoy ailesi, artık çok daha büyüyerek kendini kanıtlayan bir kurum haline geldi

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak kurulan Pursaklar özel eğitim şubesi ihtiyacı olan tüm öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Onlara verilebilecek tüm eğitimler önce bir süzgeçten geçirilerek en iyisi en basit şekilde öğrencilere aktarılıyor.  Eğitmenlerimiz tecrübe sahibi olduklarından dolayı her çocuk ile titizlikle ilgilenmektedirler.  Her dakikalarında yanlarında olarak özel eğitimlerine katkı sağlarlar. Pursaklar özel eğitim merkezimize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.  15 yıl önce başladığımız özel eğitim derslerimize halen aynı standartlarda devam ediyoruz. Kendimizi geliştirerek tüm kursiyerlerimize kaliteli hizmet sunarak, onların yanında olduğumuzu da hissettiriyoruz.

Pursaklar özel eğitim ile tanışmaktan dolayı çok mutlu olacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü uygun alanda ve yeterli imkana sahip dersliklerimizde eğitimlerimiz aile ortamında geçmektedir. Huzurlu, güvenli ve bilgi dolu bir yuvaya sahip olmak isterseniz, bizlere hiç vakit kaybetmeden ulaşmanızı öneririz. Çünkü geçen her zaman dilimi çocuğunuzun eğitiminden çaldığınız anlamını taşımaktadır.  Ailelerimizin bizlere vereceği büyük destek ve ilgi ile işimizi çok daha mutlu ve gururlu yapmaktayız.  Pursaklar özel eğitim merkezimiz özel çocukların eğitimi için her geçen gün yenilenirken, teknik açıdan da sürekli farklılıkları bünyesine katmaktadır.

Paksoy özel eğitim merkezimiz Pursaklar’da da hizmet vermeye devam ederken, kayıtlar için siz değerli aileleri beklemektedir. Evde sıkılan ve özel durumundan dolayı dışarıya açılamayan evlatlarınızı hayata hazırlamaya karar verdik.  Her adımlarında elimizi uzatarak yüzlerindeki gülümsemeyi yakından görmeyi çok istiyoruz.

Pursaklar özel eğitim kurslarımızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.  Özel eğitim için artık çok yakın bir dostunuz var…

Benzer Gönderiler